Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Fotečky:)

Goto down 
+8
verca
Anna Kuolematon Raato
dannysek
Žany
FOB-girl
iwus66
Fucking Admin!
malabugy
12 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next
AutorSpráva
MončaxD
FOB Hero
FOB Hero
MončaxD


Počet príspevkov : 1620
Age : 29
Localisation : Rumanová- zapadakof...všetci narušený
Registration date : 23.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 12:44 am

ne nwm ale xcen sa učit Very Happy Už takmer 6 mesiacov vrieskam do mamy že ju chcem... musim si polovicu penazi nasporit Very Happy tak nwm kedy ju budem mat Very Happy
Návrat hore Goto down
http://inheaven.blog.cz/
Beatiful_Nightmare:D
Absolute Fan
Absolute Fan
Beatiful_Nightmare:D


Počet príspevkov : 1485
Age : 31
Localisation : Hubosovce-trapas powa
Registration date : 14.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 12:48 am

koho xces?Very Happy
Návrat hore Goto down
MončaxD
FOB Hero
FOB Hero
MončaxD


Počet príspevkov : 1620
Age : 29
Localisation : Rumanová- zapadakof...všetci narušený
Registration date : 23.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 12:49 am

lol však gitaru Very Happy
Návrat hore Goto down
http://inheaven.blog.cz/
Beatiful_Nightmare:D
Absolute Fan
Absolute Fan
Beatiful_Nightmare:D


Počet príspevkov : 1485
Age : 31
Localisation : Hubosovce-trapas powa
Registration date : 14.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 12:52 am

Very Happy aha ja myslim na tisic veci naraz Very Happy ta sorqa
Návrat hore Goto down
MončaxD
FOB Hero
FOB Hero
MončaxD


Počet príspevkov : 1620
Age : 29
Localisation : Rumanová- zapadakof...všetci narušený
Registration date : 23.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 12:54 am

heh inak sorry ja ta nexem kopírovat ale tiež som si spravila stranku na eStrankach Very Happy Blog.cz je na pi*u... Ale nebudem ho rušit bo som si s nim dala dost prace Sad
Návrat hore Goto down
http://inheaven.blog.cz/
Beatiful_Nightmare:D
Absolute Fan
Absolute Fan
Beatiful_Nightmare:D


Počet príspevkov : 1485
Age : 31
Localisation : Hubosovce-trapas powa
Registration date : 14.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 12:57 am

neeee ved to neva,ved kolko ludi tam uz malo predo mnou stranku Very Happy ale nejak sa mi ju nexce robit Very Happy mne sa nic nexce Very Happy
Návrat hore Goto down
MončaxD
FOB Hero
FOB Hero
MončaxD


Počet príspevkov : 1620
Age : 29
Localisation : Rumanová- zapadakof...všetci narušený
Registration date : 23.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 1:02 am

Mna to praveže bavi a neznašam to ked mi blog vypadava, stracaju sa mi članky a nemožem sa prihlasit... Ako napr dnes... dpc
Návrat hore Goto down
http://inheaven.blog.cz/
Beatiful_Nightmare:D
Absolute Fan
Absolute Fan
Beatiful_Nightmare:D


Počet príspevkov : 1485
Age : 31
Localisation : Hubosovce-trapas powa
Registration date : 14.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 1:37 am

aha to nezavidim.este si tu?
Návrat hore Goto down
FOB-girl
Maniac!!!!
Maniac!!!!



Počet príspevkov : 5495
Registration date : 13.07.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 1:36 pm

heh ja som mala blog ale nechceli sa mi nacitat obrazky....dpc nech sa spamataju...
Návrat hore Goto down
Beatiful_Nightmare:D
Absolute Fan
Absolute Fan
Beatiful_Nightmare:D


Počet príspevkov : 1485
Age : 31
Localisation : Hubosovce-trapas powa
Registration date : 14.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 2:51 pm

Very Happy taaa akoze idem i ja daco pridat na tu moju stranku Razz mno ale ja som fakt ze lenivy clovek Very Happy
Návrat hore Goto down
MončaxD
FOB Hero
FOB Hero
MončaxD


Počet príspevkov : 1620
Age : 29
Localisation : Rumanová- zapadakof...všetci narušený
Registration date : 23.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 5:20 pm

Mne sa dnes nechce... vlastne chce ale nwm čo tam mam dat Very Happy
Návrat hore Goto down
http://inheaven.blog.cz/
Beatiful_Nightmare:D
Absolute Fan
Absolute Fan
Beatiful_Nightmare:D


Počet príspevkov : 1485
Age : 31
Localisation : Hubosovce-trapas powa
Registration date : 14.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 7:29 pm

Very Happy nooo ja dafam este take zaklady ze fotogalerie a taq Razz
Návrat hore Goto down
FOB-girl
Maniac!!!!
Maniac!!!!



Počet príspevkov : 5495
Registration date : 13.07.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 8:20 pm

heh...
Návrat hore Goto down
MončaxD
FOB Hero
FOB Hero
MončaxD


Počet príspevkov : 1620
Age : 29
Localisation : Rumanová- zapadakof...všetci narušený
Registration date : 23.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 10:06 pm

Ja sa idem hodit pod vlak...
Návrat hore Goto down
http://inheaven.blog.cz/
FOB-girl
Maniac!!!!
Maniac!!!!



Počet príspevkov : 5495
Registration date : 13.07.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 10:10 pm

preco??
Návrat hore Goto down
MončaxD
FOB Hero
FOB Hero
MončaxD


Počet príspevkov : 1620
Age : 29
Localisation : Rumanová- zapadakof...všetci narušený
Registration date : 23.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 10:13 pm

Zajtra idem do školy a citim ako by mi niečo zvieralo srdce... Ale to sa mi stava v poslednom čase dost často... Dufam že sa nestane nič zle Sad
Návrat hore Goto down
http://inheaven.blog.cz/
FOB-girl
Maniac!!!!
Maniac!!!!



Počet príspevkov : 5495
Registration date : 13.07.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 10:15 pm

no aj mne sa to stava....ja mam hlavne divny pocit ked idem do skoly...mna tam nenormalne kritizuju za to co pocuvam,ako sa obliekam....uz mi to ide na nervy....a este potom sa tu vobec poobede nedostanem lebo nestiham...aspon aby mi niekto zdvihol naladu...
Návrat hore Goto down
MončaxD
FOB Hero
FOB Hero
MončaxD


Počet príspevkov : 1620
Age : 29
Localisation : Rumanová- zapadakof...všetci narušený
Registration date : 23.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 10:18 pm

heh Very Happy Ja som na tom podobne ako ty... Ale mna kritizuju aj učitelia Sad A bojim sa že ma triedna zase zhodí pred celov triedov... kurva jedna... možem ju poslat dpc ...
Návrat hore Goto down
http://inheaven.blog.cz/
FOB-girl
Maniac!!!!
Maniac!!!!



Počet príspevkov : 5495
Registration date : 13.07.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 10:19 pm

a co ti urobila??aj mna kritizuju ucitelia...vsetci co su okolo mna...preto ze nosim cierne obtiahnute rifle a tricka s lebkami...idu ma kvoli tomu zabit...a este ked uvidia na mne cierno-bielu maslicku som mrtva...
Návrat hore Goto down
MončaxD
FOB Hero
FOB Hero
MončaxD


Počet príspevkov : 1620
Age : 29
Localisation : Rumanová- zapadakof...všetci narušený
Registration date : 23.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 10:23 pm

presne ten istý problem a ešte niečo navyše mam ja... vieš čo som ti písala o tej krave čo nosi do školy vši? Tak koli nej mam zle... Lebo vraj len koli mne je odstrčena... vraj ja som po škole každemu hovorila že ich ma a pritom ja som vtedy bola chora! No to je jedno... Ale proste na mna nahučala že som obyčajna spina a to pre celov triedov! A vraj vydieram moje kamošky aby sa so mnou bavili! tušim ma nejake skraty ta učitelka...
Návrat hore Goto down
http://inheaven.blog.cz/
FOB-girl
Maniac!!!!
Maniac!!!!



Počet príspevkov : 5495
Registration date : 13.07.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 10:31 pm

ved to povedz rodicom...aj mojmu ocovi to tak robili v skole...deti vytrhli klucku z dveri a povedali ze to bol on..babke povedal ze to on nebol a sla za triednou...povedala jej ze moj oco nebol vtedy v skole ze jak to mohol urobit..triedna jej neverila a babka jej povedala ze nech sa pozrie do zapisu..a videla tam mojho oca ze nebol v skole musela sa jej ospravedlnit...ved to povedz...
Návrat hore Goto down
MončaxD
FOB Hero
FOB Hero
MončaxD


Počet príspevkov : 1620
Age : 29
Localisation : Rumanová- zapadakof...všetci narušený
Registration date : 23.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 10:42 pm

už som povedala... Však oco to nejak vybavi Very Happy Povedal že ked ta učitelka ešte volačo takeho povie tak mu to mam povedat a on to s nou vybavi... to som zvedava Very Happy Ona mi už taketo zakernosti robi od začiatku roku... Nechapem preco si na mna sadla... Čo som jej večeru zežrala alebo čo?
Návrat hore Goto down
http://inheaven.blog.cz/
FOB-girl
Maniac!!!!
Maniac!!!!



Počet príspevkov : 5495
Registration date : 13.07.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 10:56 pm

no to ja netusim....na mne tak ucitelka sedela od 1.-4. rocnika...sedela na mne...ja som bola k nej nenormalne drza tak to nechala....chodila som po triede....hadzala si papieriky...a v 5.ani nehovorim..ta na mne tak sedela ze som ju mala chut skopat...kvoli nej som nesla na vylet...
Návrat hore Goto down
MončaxD
FOB Hero
FOB Hero
MončaxD


Počet príspevkov : 1620
Age : 29
Localisation : Rumanová- zapadakof...všetci narušený
Registration date : 23.09.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 10:58 pm

ach jaj... So spolužiakom sme chceli taj učitelke na obede nasypat do čaju prehanadlo Very Happy Ale boli sme posratý tak sme to nespravili Very Happy
Návrat hore Goto down
http://inheaven.blog.cz/
FOB-girl
Maniac!!!!
Maniac!!!!



Počet príspevkov : 5495
Registration date : 13.07.2007

Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitimeNe november 04, 2007 11:02 pm

jzs...ale ta co na mne sedela v 5.rocniku...raz mi povedala:ty nedostanes pracovny zosit si ina ako ostatni(myslela tym obliekanie) som jej vsetko vytmavila vykricala som jej vsetko co si o nej myslim a take veci ako vyzera a tak....a pridala som k tomu ze este raz nech mi nieco take povie zavolam rodicov....drzo som si zobrala pracovny zosit a sla prec..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Fotečky:) - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fotečky:)   Fotečky:) - Stránka 16 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Fotečky:)
Návrat hore 
Strana 16 z 29Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Fall out boy :: Patrick Stump-
Prejdi na: